Еротика

Е сега кој ќе преживее нека раскажува … (Видео)

Сигурно знаете за кого станува збор. Или пак би можеле да претпоставите. Да тоа е Станија која никого не остави рамнодушен, а особено  машката популација.

Старлетата е чест гостин на теретаната каде ја одржува одличната форма, а на еден од нејзините тренинзи случајно упадна екипата на ТВ шоуто “Папараци“ и ја улови згодната Станија како се соблекува за на тренинг.

За момци со слабо срце не се препорачува …. За останатите воздишки и подотворени усти.

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ