Aвто / Мото

Скејтање со 200 km/h ?! (ВИДЕО)

Познато е дека на човековата фантазија и нема крај, поточно кога станува збор за екстремни спортови. Воа ова видео ќе погледнете како изгледа скејтање со ролери при 200км/ч. Едноставно е, се држите позади автомобил и забавата е загарантирана!

Напомена: Него правете ова на своја рака, ова се истренирани професионалци.

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ