All for Joomla All for Webmasters
Забава

Оваа романка навистина има талент … меѓудругото (ВИДЕО)

Романската натпреварувачка Јева Шијанова, учесничка во шоутро „Романија има талент“ дефинитивно ќе ве инспирира да го почнете денот позитивно расположени… и подзинати… и со раздвижена фантазија. Девојкава има многу што да покаже, едно нешто е талентот.

 

ВРВОТ