Забава

Оваа романка навистина има талент … меѓудругото (ВИДЕО)

Романската натпреварувачка Јева Шијанова, учесничка во шоутро „Романија има талент“ дефинитивно ќе ве инспирира да го почнете денот позитивно расположени… и подзинати… и со раздвижена фантазија. Девојкава има многу што да покаже, едно нешто е талентот.

 

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ