Aвто / Мото

Кога Чеченец се жени – палење гуми и „тресење“ Калашников … (ВИДЕО)

Можеби не може некој друг, но кога член од чеченска мафија се жени, тука е блокирање на сообраќај, пукање од „Калаш“ и палење на гуми… се за љубовта нели…

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ