Aвто / Мото

Изложба на спортски и олдтајмер автомобили во Мало Коњари

По повод празникот 11 Октомври на спортскиот аеродром во с. Мало Коњари ќе се одржи изложба со почеток од 11 часот. Изложбата ќе биде на спортски и олдтајмери. Збогатете го овој настан со вашето присуство и бидете дел од големото и незаборавно дружење.

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ