All for Joomla All for Webmasters
Aвто / Мото

Девојки и автомобили прекрасна комбинација на саемот во Женева

Жешките девојки и автомобили беа добитна комбинација на саемот во Женева.Вчера во Женева и официјално започна 85-от Автосаем, а љубителите на автомобилизмот ќе можат да ги видат најновите модели и концепти на автомобилската индустрија.

Посебно внимание привлекуваат штандовите каде се изложени супер спортските автомобили, меѓу кои ќе ги издвоиме Ferrari 488GTB, Lamborghini Aventador LP-750-4 SV, McLaren 675LT, најсилниот сериски автомобил на светот Koenigsegg Regera, новата Honda NSX и други.

ВРВОТ