Aвто / Мото

Девојки и автомобили прекрасна комбинација на саемот во Женева

Жешките девојки и автомобили беа добитна комбинација на саемот во Женева.Вчера во Женева и официјално започна 85-от Автосаем, а љубителите на автомобилизмот ќе можат да ги видат најновите модели и концепти на автомобилската индустрија.

Посебно внимание привлекуваат штандовите каде се изложени супер спортските автомобили, меѓу кои ќе ги издвоиме Ferrari 488GTB, Lamborghini Aventador LP-750-4 SV, McLaren 675LT, најсилниот сериски автомобил на светот Koenigsegg Regera, новата Honda NSX и други.

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ