Здравје

Тоше Зафиров ги покажа своите мускули

Секоја девојка би потпаднала на заводничкото машко тело, па се разбира доколку е добро набилдано.

Деновиве на социјалните мрежи кружат сликите на македонскиот билдер Тоше Зафиров каде што неговите мускули го оцртуваат неговото тело.

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ