Љубов и секс

Само во сон …

Таа само еднаш во денот можеше да си ја дозволи онаа вистинска среќа.Тогаш кога ќе легнеше во својот кревет ќе се завртеше и ќе ги затвореше своите очи ,доаѓаше тој, насмеан, убав, мил баш како што го посакуваше таа , ја галеше по нејзиното буцкасто лице

, по нејзината нежна коса,ја гледаше така мило, и кажуваше по неколку пати колку ја сака и дека сака секогаш да ја има покрај себе.Среќата траеаше само неколку секунди кои таа ги доживуваше како да траело цела ноќ.Тоа беше сон,сон кој се повторуваше секоја ноќ. Штотуку ќе дојдеше тој и трабаше да се случи најубавото, проклето ќе се разбудеше со неколку солзи стркалини низ нејзиното лице бидејќи знаеше дека таа среќа може да ја почуствува само во ноќта во нејзиниот сон дека само тогаш можеше да го има него каков што го посакува.

Таа среќа претставуваше само имагинација од сето она што сакаше да и се случува.Се случуваше поради тоа што проклетоо и фалеше,проклето и требаше.Но ете некои работи можат да се случат само еднаш и тоа само во сон.

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ