Живот и стил

Гласајте за најдобар веб сајт за 2015, Баркод.мк номиниран во 2 категории!

Вчера започна гласањето од интернет посетителите за најдобрите македонски веб сајтови за 2015 година. Секој интернет посетител може да распредели 3 гласа во секоја категорија и тоа 10, 6 и 2 поени. Манифестацијата се одржува по шести пат.

Изборот на Сајт на Годината е проект која има за цел да ги промовира, развива и поддржува интернет медиумите и севкупното интернет издаваштво во Македонија Победниците ќе бидат објавени на 14.12.2015.

На кој начин можете да гласате? Треба да се пријавите со вашиот e-mail, и откако ќе се пријавите, на вашиот e-mail ќе пристигне линк за гласање. Од линкот можете да гласате само еднаш.

Оваа година имаме чест да Ви соопштиме дека БАРКОД.МК е номиниран во категориите НАЈДОБАР БЛОГ и ЗАБАВА.

Иако сме релативно млад портал, сепак Ви благодариме за подршката и Ви ветуваме дека нема да зажалите.

ГЛАСАЈТЕ И ПОДДРЖЕТЕ ГО БАРКОД.МК

Ви благодариме,
Тимот на БАРКОД.МК

Гласањето трае до 9 декември 2015 година, а Вие одберете го вашиот фаворит!

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ