Забава

Ново видео со легендарниот Благојчо од Каменица

Благојчо

Ако не го паметите Благојчо, долу ви го ставивме и неговиот легендарен настап на квизот Арена, да ве потсетиме кој е. Во продолжение погледнете го видеото од Благојчо.

Видео материјалот е целосно превземен од МОТИКА (авторските права на видео содржината се препишуваат на МОТИКА)

Во прилог видеото и од квизот Арена.

ИЗВОР: МОТИКА

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ