Забава

Со стриптиз против пајак службата (Видео)

Згодната Русинка била паркирана на недозволено место, па пајк службите веднаш реагирале. Девојката со сите сили се обидуваше да ја спречи пајк службата да и ја однесе колата, па дури и почна да игра стриптиз.Но за жал, и секси заведувањето не беше од помош, па службата ја однесе нејзината кола.

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ