Забава

Руски платен убиец, вашиот избор ваш живот

Рускиот платен убиец им кажува на луѓето дека имаат 60 секунди да го земат куферот и да станат богати. Имаат шанса да ги земат парите и да бегаат.

Но, сите беа преплашен, особено кога на платениот убиец му кажаат дека се наоѓа на целта. Што ли само помислија луѓето, дали станува за бомба или нешто слично, погледнете во видеото.

Најсподелувани во последните 14 дена

Следете не на Фејсбук

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

To Top