Забава

Што мислите која Македонка поседува вакво деколте?

Веројатно помислвте дека ова деколте е на некоја светска ѕвезда, манекенка или пејачка, но се лажете.

Ова провокативно селфи каде што гордо ги покажува своите облини и се фотографира без градник го направи македонската фолкерка Марина Тошиќ. На нејзиниот профил на сцијалната мрежа Фејсбук често пати можеме да забележиме провокативни фотографии. Сигурни сме дека со оваа фотка таа ќе ги израдува своите обожаватели.

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ