Забава

Прилепчанецот што ги затвори “Спорт-Лајф” (ФОТО)

Прилепчанецот кој вчера за само 30 денари успеа да добие неверојатни 75 000 денари стана вистински хит по социјалните мрежи. На тикетот погодил 9 утакмици. Во продолжение погледнете го неговиот тикет. Му посакуваме многу среќа и многу вакви добитни тикети. Голема мајсторија. Браво мајсторе.

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ