Забава

Прекрасна мотивација за вежбање јога (ВИДЕО)

Ако ова не ве мотивира да почнете да вежбате јога, никогаш нема ни да вежбате. Девојкиве ќе ви покажат неколку вежби кои ќе ви ја откријат убавата страна на јогата.

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ