Забава

Ова е новиот хит по Оди Ѕвездо, Андруш повторно распали со песна

Андруш повторно се огласи објавувајќи ново видео од зад воланот на кое ја пее најновата дуетска песна на неговиот пријател, пејачот Наум Петрески со Јоце Панов – „Потроши“. Можеби се уште не стигнал да го научи целиот текст, но на рефренот, Андруш грми.

На ова видео рамнодушен не остана ниту Наум, кој веднаш му напиша дека едвај чека повторно да се видат, да седнат на богата трпеза и да си запеат.

Видеото може да го погледнете ТУКА

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ