Забава

Нови фантастични понуди од Coinbet24

Coinbet24

Еуфоријата за Светското првенство е се поголема, а исто така и обложувалниците работат со „полна пареа“.

Покрај Мундијалот, обложувањето е актуелно овој период, па затоа ви препорачуваме и екстра онлајн обложувалница во која може да уплаќате преку вашиот компјутер или мобилен телефон, без разлика дали сте на работа, на плажа или дома …

Coinbet24 неодамна се појави на нашиот обложувачки пазар, а само за толку краток период стана бренд и синоним за онлајн обложување. Оваа обложувалница секогаш е на страна на корисниците со тоа што секојдневно нудат интересни и поволни понуди за корисниците. Сигурно знаете дека има македонска поддршка, па со тоа, како корисник ви се олеснува функционирањето на сајтот, посебно доколку сте слаби со странските јазици.

Уплатата се врши во македонски денари и тоа најмалку 250 денари за депозит, а минималната уплата на тикет е само 10 денари. Доколку се соочувате со одредени проблеми, на располагање ви стои љубезна корисничка поддршка која секогаш е подготвена да ви даде совет и да го отстрани проблемот.

Погоре напишавме дека Coinbet24 е секогаш на страна на корисниците со разновидните понуди. Кога велиме така, ги земамe предвид активните промоции. Почнувајќи од бонусот за добредојде, екстра тикет, бесплатните вртења во казиното, па дури и обложувањето без да ризикувате.

Бонус за добредојде

Овој бонус ви следува вас како нов корисник или пак постоечки корисник кој досега не направил уплата. Бонусот е во вредност од 100% до 6000 денари, а за да бидете квалификувани за оваа понуда, минималниот депозит треба да е 1000 денари. Практично тоа би изгледало вака … Депозит 2000 денари + Бонус 2000 денари = Расположливи средства 4000 денари. Значи вие имате можност да располагате со 4000 денари, а сте потрошиле само 2000 денари.

Екстра Тикет

Екстра тиктот е нешто ново во оваа обложувалница, но сепак се покажа како одлична понуда. Имено, вие секој ден имате на „менито“ екстра тикет во кој имате зголемени коефициенти за 20%. Натпреварите се однапред одредени од обложувалницата, а наскоро се размислува да воведи опција и вие да си ги избирате натпреварите. Да заклучиме. Вие сакате да ги изиграте тие натпревари во одредена Х обложувалница. Таму ви е понуден коефициент 20, а за истите тие натпревари во Coinbet24 добивате коефициент во вредност од 24. Да бидеме реални на влог од 1000 денари, вие добивате 4000 денари повеќе, а тоа не се малку пари.

Бесплатни 5 вртења во казиното на Coinbet24

Оваа е ретка понуда која може да се забележи на обложувачкиот пазар. Имено, вие со отварањето на сметката добивате 5 бесплатни вртења во казиното на Coinbet24 и тоа без депозит.

Обложување без ризик

Обложувањето без ризик опфаќа понуда во која можете да типувате, без да изгубите. Да бидеме појасни. За утре ни е понуден натпреварот помеѓу Аргентина и Хрватска. Доколку на овој натпревар уплатите 500 денари на конечен исход, односно 1, Х, 2 и истиот тип не го погодите, парите ќе ви бидат вратени на вашата сметка. Доколку натпреварот го погодите, за убаво да ги трошите парите. Коефициентите за овој натпревар се солидни, па така за победа на Аргентина коефициентот е  2.05. За натпревар без победник, коефициентот е во висина од 3.30, додека за победа на Хрватска коефициентот е 3.85.Тоа што сакаме да го напоменеме е дека оваа понуда важи за тикет уплатен пред почетокот на натпреварот во вредност од точно 500 денари.

Овие причини веруваме дека нема да ве остават рамнодушни и да не станете дел од приказната наречена Coinbet24. Стекнете се со едно поинакво и модерно искуство наречено „онлајн обложување“ и креирајте ја вашата сметка ТУКА.

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ