Забава

Луди Бугари со нова дисциплина – “Скок во височина”

На некои лудории им нема крај. Дефинитивно и на оваа. Имено неколку Бугари се собрале и пробуваат како ќе успее новата дисциплина “скок во висина”. Експериментот успева, а тој што го тестираше не знаеме колку долго после ова бил на рехабилитација. Во продолжение погледнете го видеото.

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ