Забава

Како сум те дупел хејјј (Видео)

Легендарните “K-15” веќе подолго време не ги гледаме пред малите екрани, но тимот на Panika.be продолжува да ги забавува и понатаму гледачите овој пат преку интернет. Едно од нивните поинтересни видеа – Aло, техничка подршка!. Погледнете го и уживајте.

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ