Забава

Како најраспеаниот камионџија Андруш полни бензин ?!

Ако денот по утрото се познава тогаш дефинитивно убаво ќе ви тргне денот. Дневна доза на позитивен хумор и енергија. Погледнете го уникатниот Андруш како полни бензин.

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ