Забава

Фраерскиот живот не е лесен (ВИДЕО)

Малиов фраер сакаше да се пофали дека може да издржи да изеде лута пиперка. Секако, се покаја. Мора да признаеме дека долго се обиде да издржи, но на крајот сепак мораше да ја исклучи камерата и со трчање да избега. Погледнете ја реакцијата на јунаков.Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ