Забава

БОЛИ ГЛАВА: Најжешките девојки на Балканот што работат во кладилница (ФОТО)

Српски Блиц објави неколку фотографии од најубавите и најзгодните касиерки кои работат во балканските обложувалници.


Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ