Свет

ШОКАНТНО: Погледнете како Бразилец постапува со бездомник (ВИДЕО +16)

Во денешно време не секој човек носи добра душа и не секој се сожалува со посиромашната клас. Ова е само еден пример на секојдневното однесување со бездомниците кое нажалост ќе предизвика голем немир додека го проследувате.

 

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ