All for Joomla All for Webmasters
Македонија

Ванчо Петрушевски починал од струен удар?

Ванчо Петрушевски

Неофицијалните информации кои Телевизија 24 ги доби предмалку од МВР се дека актерот Ванчо Петрушевски починал од струен удар во неговата викендица во скопското село Орешани.

Екипа на полицијата моментно е упатена кон домот на Петрушевски од каде е добиена информацијата за починато лице, па дополнително ќе информираат дали се точни првичните трагични информации.

ВРВОТ