Македонија

Ванчо Петрушевски починал од струен удар?

Ванчо Петрушевски

Неофицијалните информации кои Телевизија 24 ги доби предмалку од МВР се дека актерот Ванчо Петрушевски починал од струен удар во неговата викендица во скопското село Орешани.

Екипа на полицијата моментно е упатена кон домот на Петрушевски од каде е добиена информацијата за починато лице, па дополнително ќе информираат дали се точни првичните трагични информации.

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ