Македонија

TРАГЕДИЈА ВО ПРИЛЕП! Припадник на МВР вечерва си го одзеде животот

Припадник на МВР од Прилеп кој работел како сообраќаен полицаец си го одзел животот вечерва.

Според она што неофицијално го дознаваме се работи за Р.Д. на возраст од околу 50-тина години.

Информациите говорат дека Р.Д. животот си го одзел кај селото Беловодица во близина на Прилеп и дека истиот во минатото бил припадник на Единица за брза интервенција „Лавови“.

Повеќе информации подоцна!

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ