Македонија

СПЕЦИЈАЛЦИТЕ НА АМР ВЛЕГОА ВО ЗГРАДАТА ВО СКОПЈАНКА (ВИДЕО)

Пред 20 тина минути во зградата влегоа специјалците на АРМ да извршат радио-биолошка контаминација бидејќи екипите на Град Скопје ја немале таа соодветна опрема.

Во Аеродром во моментов е мирно има полициски екипи а на терен е и градоначалникот Петре Шилегов. Повеќе од три и пол часа станарите се надвор од нивните домови ….

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ