Македонија

Скопјанец лишен од слобода, на „Партизанска“ носел марихуана

На 05.09.2020 во 21:10 часот на бул.Партизански одреди во Скопје, полициски службеници од СВР Скопје го лишиле од слобода Ф.Б.(27) од Скопје бидејќи кај него била пронајдена марихуана.

По целосно докумнетирање на случајот против него ќе биде поднесен соодветен поднесок.

ИЗВОР: КУРИР.МК

Најсподелувани во последните 14 дена

Следете не на Фејсбук

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

To Top