All for Joomla All for Webmasters
Македонија

„Нека почиваат во мир“: Гостивар ја објави листата на загинатите!

Фејсбук страницата на град Гостивар објави листа на 15 свои сограѓани кои го загубиле животот во страотната автобуска несреќа што синоќа се случи на автопатот Скопје – Тетово.

Гостивар се збогува од 15 свои жители…

ВРВОТ