Македонија

Инцидент меѓу две пратенички поради гласање на закон (ВИДЕО)

Навреди и погрдни зборови меѓу две пратенички Жаклина Пешевска и Нола Исмајловска Старова поради гласањето на законот за одбрана, односно предлогот со кој се предвидува промена на името на армијата, пренесе ТВ21. Пешевска и го турна телефонот од маса на Исмајловска Старова.

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ