All for Joomla All for Webmasters
Балкан / Регион

Оливер Драгојевиќ [Official]: Оливер е добро, не верувајте на дезинформации

Оливер е добро и лекувањето продолжува. Ве молиме не им верувајте на дезинформациите кои кружат, е објавено на официјалната Фејсбук страна на Оливер Драгојевиќ на Фејсбук.

Овој статус е објавен откако се прошири лажната вест на социјалните мрежи за смртта на пејачот. За потсетување, Оливер поради влошување на здравствената состојба ги откажа концертите во Сплит се до завршување на лекувањето.

ВРВОТ