Фудбал

Ева Карнеиро е минато, најубава докторка има Спартак од Москва (ФОТО)

Физиотерапевтката на Челзи, Ева Карнеиро, важеше за најубавата тимска докторка во фудбалскиот свет, но нејзината титула слободно може да ја преземе девојката која е дел од медицинскиот тим на рускиот клуб Спартак Москва.

Станува збор за Викторија Гамеева, која привлекува многу внимание со своите фотографии.

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ