Фудбал

Ексклузивно за Вас: Песната и спотот на новата навивачка песна на ФК Победа – “Горд Навивач”

Сите навивачи и вљубеници во Прилепска Победа од денес па натаму ќе уживаат во новата химна на Победа, испеана од групата The Hounds и Даниел Павлоски. Се надеваме дека новата химна ќе и донесе многу успеси на Прилепска Победа.

 

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ