Фудбал

Англија – Белгија: Доколку промашите Coinbet24 ви ги враќа парите!

Англија - Белгија

Како најголемо дерби на третото коло го издвојуваме мечот помеѓу Англија – Белгија. Ова ќе биде најатрактивен меч, бидејќи одлучува кој ќе ја има лидерската позиција во групата Г.

Coinbet24 веќе неколку месеци е присутна нашиот пазар, а за многу кратко време си го најде и своето место меѓу онлајн обложувалниците.

Лидерската позиција ја зазеде благодарение на македонската поддршка која ја нуди на својот сајт и уплатата во македонски денари.

Минималниот депозит во оваа онлајн обложувалница е само 250 денари, а минималната уплата на тикет е 10 денари. На тој начин вие имате екстра можност
за „мали пари“ да се стекнете со едно ново искуство наречено онлајн обложување.

Според личното искуство на корисниците, оваа обложувалница ја оценуваат со висока оценка. Иако тоа ретко се случува, вие може да се соочите со одредени потешкотии на сајтот, а за тоа секогаш на располагање ја имате квалитетната корисничка поддршка на македонски јазик, која со задоволство ќе ви помогне и ќе ви го отстрани проблемот.

Што се однесува до коефициентите, одговорно тврдиме дека скоро секогаш се во ТОП 3, а неретко располагаат и со највисоките понудени коефициенти.

Обложувањето во живо исто така им е на високо ниво, односно оваа обложувалница нуди повеќе од 10.000 настани за обложување во живо на месечно ниво.

Погоре напишавме дека натпреварот помеѓу Англија и Белгија ќе биде одлучувачки за лидерската позиција. По тој повод, обложувалнциата на Coinbet24 нуди обложување без ризик. Доколку го изиграте овој натпревар во Coinbet24 на конечен исход, односно 1,Х,2 за точно 500 денари, вие ќе имате можност само да добиете, а никако да изгубите. Поконкретно, доколку го погодите типот си добивате и пари, а доколку го промашите, парите ќе бидат вратени на вашата сметка. За победа на Англија, оваа обложувалница нуди коефициент 2.68. За натпревар без победник, односно реми, добивате коефициент 3.05, додека за победа на Белгија коефициентот е 2.86.

Сметаме дека треба да се нагласи и бонусот кој го нудат за добредојде. Овој вид на бонус се нуди скоро во сите обложувалници, а тоа е така поради големата конкуренција. Сепак обложувалницата се труди, токму вас да ве придобие како корисник. Вредноста на овој бонус е различна и се движи од 25 до 100% бонус на вашата прва уплата.

Coinbet24 нуди бонус од 100% и тоа до 6000 денари на вашата прва уплата. За да го добиете овој бонус мора да депозирате најмалку 1000 денари. Практично тоа би било вака: 1000 денари депозит + 100% бонус = 2000 денари расположливи средства за обложување, а од вашата картичка се повлечени само 1000 денари. Ова е супер прилика за да отворите сметка и да го зголемите буџетот за обложување за претстојното Светско првенство и тоа со парите од обложувалницата.

Покрај бонусот за добредојде, Coinbet24 го воведе и тикетот со зголемени коефициенти. Тоа значи дека ако избраните натпревари во одредена Х обложувалница имаат вкупно коефициент од 20, тука ќе си добиете 24. Зошто да не ја искористите и оваа шанса и да остварите поголема добивка за истиот влог?

Онлајн обложувањето зема голем замав на нашите простори, а да бидеме реални и подобро е за разлика од локалните обложувалници. Затоа креирајте ја вашата сметка во Coinbet24 ТУКА, играјте онлајн и бидете во тренд!

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ