Шоу бизнис

Нема да верувате каква драма му се случи на Саша Поповиќ во Скопје

Српските медиуми пишуваат дека директорот на “Гранд Продукција“, Саша Поповиќ, во хотелот во Скопје каде престојувал преживеал вистинска драма. Поповиќ во неколку наврати доаѓал и заминувал од хотелот во кој бил сместен во Скопје, а по завршувањето на шоуто тргнал во својот апартман, но тука настана целиот проблем.

Имено, Поповиќ не успеал лесно да дојде со својот апартман. Откако се возел постојано со лифтот горе – доле, Саша останал заглавен во истиот. Откако по целата драма, која траела неколку минути, конечно успеале да го евакуираат директорот на Гранд тој излегол блед како крпа од лифтот, а потоа како да го брка некој трчал по скали за да стигне до својот апартман.

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ