Саботна шема

#Day II: Саботна шема во Крушево! (галерија)

Прекрасен саботен ден. Фоторепортерите на Баркод.мк денес беа во Крушево. Во продолжение можете да ги погледнете сликите од саботната шема во Крушево. Уживајте !!!

 

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ