Македонија

ВЕЧЕРВА Масовна тепачка на Рузвелтова, ИМА И ПОВРЕДЕНИ

Како што дознава НетПрес вечерва на улицата „Рузвелтова“ во Карпош 1 имало тепачка и бркотниа со ножеви. Непознати лица го нарушиле јавниот ред и мир, а според информацијата лицата се помлади и расправијата ја започнале во познато кафуле во близина на СЈО. Неофицијално има и повредени.

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ