Македонија

ВЕЧЕРВА Масовна тепачка на Рузвелтова, ИМА И ПОВРЕДЕНИ

Како што дознава НетПрес вечерва на улицата „Рузвелтова“ во Карпош 1 имало тепачка и бркотниа со ножеви. Непознати лица го нарушиле јавниот ред и мир, а според информацијата лицата се помлади и расправијата ја започнале во познато кафуле во близина на СЈО. Неофицијално има и повредени.

To Top