Македонија

СКАНДАЛ! “Играл за македонската репрезентација, ама повикува “што поскоро” да гласаме за северномакедонска репрезентација?!” (ВИДЕО)

Бившиот репрезентативец Гоце Макалоски имаше свое обраќање во двојазичен Прилеп! За среќа прилепчани го бојкотираа овој настан.

 

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ