All for Joomla All for Webmasters
Македонија

СКАНДАЛ! “Играл за македонската репрезентација, ама повикува “што поскоро” да гласаме за северномакедонска репрезентација?!” (ВИДЕО)

двојазичен прилеп

Бившиот репрезентативец Гоце Макалоски имаше свое обраќање во двојазичен Прилеп! За среќа прилепчани го бојкотираа овој настан.

 

ВРВОТ