Балкан / Регион

Бугарите го освоија интернетот со патот кон селото Николичевци

Ваков инфраструктурен зафат светот уште не видел. Кинези, гледајте и учете како се гради!

А сите зслуги на крај ги понесе Бојко Борисов

МОТИКА

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ