All for Joomla All for Webmasters
Фудбал

Нејмар исто така ги предвиде 7-те голови на Германија (фото)

Иако ни него не му е лесно, поради повредата и поради тоа што неговата репрезентација беше декласирана на домашен терен во полуфиналниот меч против Германија. Секак мала шала не е на одмет.

ВРВОТ