Фудбал

Нејмар исто така ги предвиде 7-те голови на Германија (фото)

Иако ни него не му е лесно, поради повредата и поради тоа што неговата репрезентација беше декласирана на домашен терен во полуфиналниот меч против Германија. Секак мала шала не е на одмет.

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ