Други спортови

Женски ултимејт фајт со многу адреналин (ВИДЕО)

Битката меѓу Ронда Роуси и Холи Холм, една од најжестоките женски борби.Рај за очите на њубителите на женски ултимејт фајт. УЖИВАЈТЕ.

Најсподелувани во последните 14 дена

Следете не на Фејсбук

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

To Top