Филм

Турскиот актер Еркан Петекаја ја покажа својата ќерка (ФОТО)

Познатиот турски актер Еркан Петекаја, кого обожавателите на турските сапуници го запознаа како капетанот Али во серијата „Бурни времиња“, горд е на својата улога и вели дека не пропушта ниедна епизода, бидејќи верува дека секоја следна може да биде уште подобра. Екран Петекаја моментално е носител на една од главните улоги во “Дила”.

Пред неколку дена тој објави фотографија заедно со неговата згодна ќерка која долго ја криеше од јавноста. Погледнете за каква убавица станува збор.

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ