All for Joomla All for Webmasters
Филм

Турскиот актер Еркан Петекаја ја покажа својата ќерка (ФОТО)

Познатиот турски актер Еркан Петекаја, кого обожавателите на турските сапуници го запознаа како капетанот Али во серијата „Бурни времиња“, горд е на својата улога и вели дека не пропушта ниедна епизода, бидејќи верува дека секоја следна може да биде уште подобра. Екран Петекаја моментално е носител на една од главните улоги во “Дила”.

Пред неколку дена тој објави фотографија заедно со неговата згодна ќерка која долго ја криеше од јавноста. Погледнете за каква убавица станува збор.

ВРВОТ