Еротика

После ова секој би посакал да стане кошаркар, Шавија како од мајка родена им честита финале (ВИДЕО)

Српската старлета Наташа Шавија која стана позната откако со сексуални услуги ги мотивирираше младите српски репрезентативци на Светското првенство, сега продолжува со подрршката кон спортистите.

Имено, Шавија се соблече гола после победата на српските кошаркари и пласманот во финалето, а вети дека истото ќе го направи и доколку Србија стана европски шампион.

 

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ