All for Joomla All for Webmasters
Еротика

После ова секој би посакал да стане кошаркар, Шавија како од мајка родена им честита финале (ВИДЕО)

Српската старлета Наташа Шавија која стана позната откако со сексуални услуги ги мотивирираше младите српски репрезентативци на Светското првенство, сега продолжува со подрршката кон спортистите.

Имено, Шавија се соблече гола после победата на српските кошаркари и пласманот во финалето, а вети дека истото ќе го направи и доколку Србија стана европски шампион.

 

ВРВОТ