Еротика

ИНСТАГРАМ ГОРИ: Дара Бубамара се соблече, а градите не ги собра во костимот за капење (ФОТО)

Дара Бубамара

Дара Бубамара важи за една од најсексипилните естрадни жени, а каде и да се појави мажите се вртат по нејзе. Таа во моментов ужива во природа од каде и сподели секси фотографии со фановите, преку социјалните мрежи.

Бујните гради и екстра извајаниот задник се мелем за машките очи … Кои се вашите коментари?

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ