Македонија

Повторно нападнат и избоден навивач на Комити ?!

навивач на Комити

Од вчера социјалните мрежи вријат. Според неофицијални и засега непотврдени информации, вчера е нападнат и избоден извесен Митко, навивач на Комити.

Ова се засега неофицијални и не потврдени информации и потекнуваат од социјалните мрежи. Засега навивачката група Комити нема објавено информации за овој немил настан на нивната официјална страна.

 

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ