Македонија

Повторно нападнат и избоден навивач на Комити ?!

навивач на Комити

Од вчера социјалните мрежи вријат. Според неофицијални и засега непотврдени информации, вчера е нападнат и избоден извесен Митко, навивач на Комити.

Ова се засега неофицијални и не потврдени информации и потекнуваат од социјалните мрежи. Засега навивачката група Комити нема објавено информации за овој немил настан на нивната официјална страна.

Нападнат и избоден млад навивач од Комитите.Митко брату….Ќе страдаме ама не се Предаваме !!!!"Еден Девет Осум Седум"

Posted by Kristian Jandrioski on Saturday, July 21, 2018

навивач на Комити

 

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

To Top