Barkod.mk - Кодот на вистината

Живот и стил

Уникатно си е уникатно: Горан и Цветанка направија невообичаена свадба (ВИДЕО)

Сигурно се сеќавате на запросувањето на концертот на Амадеус бенд во Прилепна тој концерт Горан ја побара раката на својата сакана Цветанка на уникатен начин на кој што таа остана без зборови и едноставно кажа "ДА".

Доколку не ги отворите очите правата љубов ќе помине покрај вас

Да се погледнеа на момент наместо гледајки во мрачните тунели целиот нивни живот ке беше променет. Во модерното време на денешницата, сите живееме брзо и често допуштаме најдобрите работи да поминат покрај нас незабележано.

Куче херој, спасува од сигурна смрт тукушто родено бебе

Додека кучето во потрага по храна пронашло тукушто родено бебе со папочна врвца, кучето му пришло на бебето и земајќи го во уста го однесло во најближната куќа и почнало да лае пред куќата, сакајќи да повика некого од куќата да му помогне на бебето.

Чести реченици во љубовна кавга


Чести реченици со кои се служиме доколку се најдеме во ваква ситуација:

Зошто ?

Зошто ?

Ное 01 Напишано од

И повторно..повторно се врти истата празнина..Повторно се отворија истите рани за кои со години се трудев да ги излечам.Повторно ми ги собра скршените парчина од срцето за уште повеќе да ги изрониш..

Штит од лузни

Лузните од минатото неа ја повредија и направија штит кој неможе да го помине секој,штит кој ги одбива скоро сите, и направи да не верува во никој и ништо.

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomVision.Com
  • ЛУД СПОРТ

  • ТОП ЦУЦКА

Присутни гости

Имаме присутни 117 гости и нема членови

Фејсбук 'FAN PAGE'

HomeЖивот и Стил

Пријатели и Пријателки


sportskimkNEWLadMediaLogopl-logo-v3