Barkod.mk - Кодот на вистината

Живот и стил

Женско е ќе згреши

Се сакаа ете така со тек на време се засакаа,но во сите тие години се знаеше само љубовта на едната страна нејзината.Тој знаеше колку нејзината љубов е голема и вистинска,знаеше но во никој случај несакаше да ја прифати.

Гласајте за најдобар веб сајт за 2015, Баркод.мк номиниран во 2 категории!

Вчера започна гласањето од интернет посетителите за најдобрите македонски веб сајтови за 2015 година. Секој интернет посетител може да распредели 3 гласа во секоја категорија и тоа 10, 6 и 2 поени. Манифестацијата се одржува по шести пат.

Ми требаш ... Те сакам

Ајде мајчин кажи ми дека уште ме сакаш дека нејќеш да ме изгубиш ајде лажиме пак како порано ајде напрај нешто смисли речи не сум ова јас не припаѓаме овде не треба да бидиме едно или дај да бидиме да се чуваме за инает на другиве ајде бе море слушниме...

Кажи уште еднаш те молам ...

Ќе боли, ќе повредува на најболен начин се додека не те уништи... би ти кажала оди и не враќај се ама те молам немој денеска остани до мене и чувајме како очите не ме давај на никој и никогаш ..темолам

Одблиску со Ирина Велевска, девојката која што прави чуда од органски производи

Во интервјуто со младата Ирина Велевска ќе дознаеме повеќе за чудото наречено RAW козметика.

Вети ми дека ...

Тој никогаш не почуствува ништо реално за неа цело време и кажуваше лаги,лаги во кои таа слепо веруваше.И кажуваше како сака слобода и релаксација без никој да го замара.И кажуваше дека не е се до врската дека љубов постоело и без врска.

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomVision.Com
  • ЛУД СПОРТ

  • ТОП ЦУЦКА

Присутни гости

Имаме присутни 116 гости и нема членови

Фејсбук 'FAN PAGE'

HomeЖивот и Стил

Пријатели и Пријателки


sportskimkNEWLadMediaLogopl-logo-v3