Barkod.mk - Кодот на вистината

Живот и стил

Вечерен поздрав од Прилеп - Barkod.mk

Моментално плоштадот во Прилеп важи за еден од најубаво украсените во државата. Во неколку ексклузивни слики направени од фотографите на Barkod.mk, можете да се уверите самите во тоа.. Пријатна ноќ народе, ви посакува убаво украсениот Прилеп.

Само во сон ...

Таа само еднаш во денот можеше да си ја дозволи онаа вистинска среќа.Тогаш кога ќе легнеше во својот кревет ќе се завртеше и ќе ги затвореше своите очи ,доаѓаше тој, насмеан, убав, мил баш како што го посакуваше таа , ја галеше по нејзиното буцкасто лице

Нутриционистката Тања Турунџиева советува-За претстојните празници да не се претерува со храната и пијалоците

Најпознатата нутриционистка кај нас, Тања Турунџиева вели дека само со здрав начин на исхрана може да се одржи идеалната тежина и да се изгледа убаво. Со здравата храна не само што си го чуваме сопственото здравје,туку и имаме јак имунолошмки систем и секогаш метаболитичка рамнотежа, вели Турунџиева.

Како ни го трујат воздухот што го дишеме !

Загаденоста на воздухот во Македонија е на алармантно ниво, како што може да се види од сликите низ државава моментално нашиот воздух е затруен со отровното гориво кое го испуштаа авионите кои транзитираат низ Македонија.

Љубов! Секој пат исто..

Темна соба, тивка музика, тажна насмевка и надеж. Да, секој пат кога ме оставаш тоа е моја слика. Врне ситен дожд, магливо време. Декември е и студено е. Надвор нема никој. Темно е

ЕКСКЛУЗИВНО: Новогодишната атмосфера во домот на колумнистот Керпичоски (ФОТО)

Семејството на колумнистот Костадин Керпичоски од Прилеп ја покажа новогодишната елка во нивниот дом. Во прилог погледнете ги фотографиите.

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomVision.Com
  • ЛУД СПОРТ

  • ТОП ЦУЦКА

Присутни гости

Имаме присутни 189 гости и нема членови

Фејсбук 'FAN PAGE'

HomeЖивот и Стил

Пријатели и Пријателки


sportskimkNEWLadMediaLogopl-logo-v3