Barkod.mk - Кодот на вистината

Живот и стил

Ти благодарам што си дел од мојот живот!

Драга моја! Во нашите гени има врежано да бираме луѓе за пријатели кои ни се слични. А ти си една од нив за мене.

ЖАНЕ ОД ПРИЛЕП ГО ЗАПАЛИ СКОПЈЕ: Скопјанките можат вода да ми носат (ФОТО)

Вечна дилема е во кој град во Македонија се најубавите девојки. Меѓу кандидатите за прво место секогаш се Струмица, Скопје, Битола, меѓутоа убави Македонки има и во другите градови Доказ за тоа е атрактивната Жане од Прилеп, која со својот изглед ќе ве остави со подотворени усти.

Љубов за еден човек!

Кога за прв пат ги почувствува неговите раце низ нејзиното тело, неверојатно беше нејзиното треперење, си рече: “Боже, каде бил овој човек до сега?” Kога за прв пат го почувствува тоа треперење, жарот во нејзиното срце и топлината која јa обземаше насекаде разбра дека го пронајде она што долги години го бараше. Го најде него. Тој човек го најде.

Огромен стаорец снимен во витрина со ѓевреци во пекара (Видео)

На друштвените мрежи се појави видео снимено во една пекарница во Земун и на која јасно се гледа огромен стаорец како шета во витрината за храна наменета за продавање.

Прилепчанецот Антонио Пандовски ја бара љубовта на својот живот - скопјанката Дијана

Како што пренесува порталот Телеграф.мк прилепчанецот Антонио Пандовски ја бара љубовта на својот живот - скопјанката Дијана.Скопје сè уште ги лекува раните од природната катастрофа што му се случи пред неколку дена. Поплавите однесоа голем број човечки животи, а многу луѓе останаа без своите домови.

Беше наивна ...

Беше наивна ...

Апр 16 Напишано од

Беше наивна.. Беше толку наувна што во секоја негова лага веруваше и се трудеше за нов почеток, почеток без крај, почеток со поим за совршенство. Беше толку глупа што не три туку триста шанси му даде на некој кој не ја заслужуваше, за некој кој ја сметаше за убава девојка што можи да ја има кога и да посака... така и беше.

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomVision.Com
  • ЛУД СПОРТ

  • ТОП ЦУЦКА

Присутни гости

Имаме присутни 119 гости и нема членови

Фејсбук 'FAN PAGE'

HomeЖивот и Стил

Пријатели и Пријателки


sportskimkNEWLadMediaLogopl-logo-v3