Barkod.mk - Кодот на вистината

Живот и стил

Зачин кој ги смирува отоците и инфекците

Магдоносот не е само омилениот зачин за супите и јадењата туку и многу благотворна билка која многу одамна се користи во народната медицина за ублажување на бројни тешкотии. Лековити се коренот, листот и семето.

Апел за помош на младиот Влатко Мицкоски кој боледува од бубрежен канцер

Влатко има само 23 години и боледува од болеста на 21 век – бубрежен канцер. Во јуни 2015 година му е извршена операција, но за жал во март оваа година болеста се враќа и метастазира на неколку места, меѓу кои и коските.

Гласајте за најдобар веб сајт за 2016, Barkod.mk номиниран во 2 категории!

Вчера започна гласањето од интернет посетителите за најдобрите македонски веб сајтови за 2016 година. Секој интернет посетител може да распредели 3 гласа во секоја категорија и тоа 10, 6 и 2 поени. Манифестацијата се одржува по шести пат.

Љубовта трае три години

Се раѓаме со тоа се раѓа и желбата за љубов.Да сакаме и да бидеме сакани.Најпрво онаа детска љубов која ја сакаме од нашите родители,па и со неа се јавува љубомората.

Драган Таневски: "Таинствен микс"

Понекогаш во својата тајна лабораторија, животот ќе измикса микс од соништата... Ќе изваја убаво тело, ќе закачи на него вредни раце, ќе стави убаво главче со пар бистри очи, и од оние златните водопади што личат на коса.

ЖАНЕ ОД ПРИЛЕП повторно жари и пали (ФОТО)

Атрактивната Жане од Прилеп не престанува да жари и пали. Жане на социјалната мрежа, Фејсбук постави слика која многумина ги  остави со подотворени усти.

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomVision.Com
  • ЛУД СПОРТ

  • ТОП ЦУЦКА

Присутни гости

Имаме присутни 189 гости и нема членови

Фејсбук 'FAN PAGE'

HomeЖивот и Стил

Пријатели и Пријателки


sportskimkNEWLadMediaLogopl-logo-v3