Barkod.mk - Кодот на вистината

Здравје

"Брзата интервенција" на некои доктори "дава резултати" ... ?! (ВИДЕО)

Го цитираме авторот на видеото: „Оваа докторка во неврологија не им помага на пациентите туку си пречекува гости на кафе во канцеларијата. Млада личност 3 часа лежи во ходник со симптоми на мозочен удар, без да му се укаже помош.

ШОКАНТНО: Објавена е тајна снимка на  една месна  индустрија која не би сакале да ја видите

Премногу натрупани пилиња престојуваат во каси потоа тие се фрлаат во подвижна лента така што работниците ќе ги изберат оние помалите и ќе им ги откинат нивните глави и ќе ги фрлат во вреќа за ѓубре.

Да бидеме хумани #ЗаЕли

За Ели потребни се пари на сметка. Парите од донациските броеви се префрлаат на месечно ниво. Цел месец е пред нас. За еден детски живот се работи. Потребни се парични средства на сметката на Ели.

Интервју со Д-р Ана Филипче специјалист психијатар-Стресот е се повеќе присутен кај младите

Стресот и психичките заболувања кај младите се се повеќе присутни. За таа тема а и за неколку други од областа на психијатријата дискутираме со познатиот психијатар Д-Р Ана Савеска-Филипче

Пет работи кои не треба да ги јадете пред секс

Нане

Нането не е добро да се консумира пред секс, бидејќи истото има моќ да го намали нивото на тестостерон при што и ќе се намали сексуалниот нагон. Доколку имате планови за вечер, прескокнете го вашиот омилен чај од нане.

ТАТКОТО ЈА ДРЖЕЛ ЗА РАКА ЗА ПОСЛЕДЕН ПАТ:Докторите ги угасиле апаратите, и тогаш се случи чудо...

Бела е бебе кое е доста болно, и преживувало на апарати кога семејството се одлучило да го исклучи апаратот. Семејството на ова 18 месечно девојче било спремно да го каже последното збогум.

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomVision.Com
  • ЛУД СПОРТ

  • ТОП ЦУЦКА

Присутни гости

Имаме присутни 145 гости и нема членови

Фејсбук 'FAN PAGE'

Пријатели и Пријателки


sportskimkNEWLadMediaLogopl-logo-v3